profesjonalne   usługi   danych   przestrzennych

NOWA JAKOŚĆ

FOTOGRAMETRII

I GEODEZJI

 

Uwzględniając oczekiwania naszych klientów, do naszej standardowej oferty fotogrametrycznej dołączyliśmy nowatorskie rozwiązanie oparte na bezzałogowym samolocie latającym - UAV. Dzięki temu rozwiązaniu możemy naszym klientom oferować zdjęcia  o rozmiarze piksela od 1,5 cm do 50 cm. Możemy znacząco zwiększyć okres wykonywania zdjęć ze względu na bardziej elastyczne wymagania pogodowe, charakterystyczne dla rozwiązań UAV.

 

 

Nie twierdzimy, że jesteśmy w stanie zrobić coś najtaniej, najszybciej i jednocześnie najlepiej. Jesteśmy świadomi, że jakość ma swoją cenę i aby uzyskać pożądany efekt, trzeba nią mądrze zarządzać od samego początku. Naszą ofertę staramy się dostosować do oczekiwań i możliwości klienta, zgodnie z zasadą trójkąta ograniczeń. Sukces postrzegamy jako znalezienie złotego środka pomiędzy jakością a czasem, budżetem i zakresem, który w efekcie przynosi najwyższy poziom zadowolenia klienta. Nasi klienci to dostrzegają i doceniają.

 

PROJEKTY

NA NAJWYŻSZYM

POZIOMIE

 

KLIENCI
KTÓRZY
NAM ZAUFALI

Wdrożenie usług fotogrametrycznych z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych szansą na rozwój firmy GEOXY Spółka z o.o.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

"Fundusze Europejskie dla Małopolski" 

Napisz do nas

GEOXY Spółka z o.o.


tel +48 12 3070195

mail biuro@geoxy.pl


ul. Miedziana 17

31-567 Kraków